Výsledek utkání: 17:2 (2:1; 5:0; 4:0; 6:1)

Krátké zhonocení zápasu:

Soupeře, kterého jsme rozhodně nemohli podceňovat jsme nakonec jasně přehráli.

Hodnocení dle soupeře:

Škola fotbalu - kapitola dvě. Tak to byl včerejší mistrák na Slavii. Kluci měli možnost poznat v praxi nejvyšší kvalitu ve své věkové kategorii. Pokud chtějí být ve fotbale alespoň trochu úspěšní, měli by si dnes a denně promítat v hlavách průběh zápasu a hlavně to, čím je slávisti přehrávali. Práce s míčem, kombinace, rychlost, agresivita. Na druhou stranu jsme pro mě až překvapivě dlouho drželi krok. Zejména tým A pracoval na jedničku a poločasový výsledek 1 : 2 byl výborný. Musím vyzdvihnout (za tuhle půli) zejména Dana - ten byl doslova excelentní a pak taky Vláďu, který dokonale odčinil přátelák s Braníkem a ukázal, že proti Slavii umí. Ale i všichni ostatní včetně Lukáše se předvedli opravdu výborně. škoda, že B tým dostal poměrně hloupé góly a poločas tak celkově byl 1 : 7 z našeho pohledu, což bylo dost nemilosrdné. Bohužel po půli se ukázala vysoká trénovanost slávistů, kteří nás hned po přestávce zasypali gólovým přídělem. Pro nás bohužel rozhodčí natáhli přestávku, naši kluci vytuhli a než se zase rozhýbali, bylo po nadějích na přijatelný výsledek.
Berme zápasy s Teplicemi a Slávií jako takovou vloženou školu fotbalu do soutěže, která pro nás v podstatě začíná sobotním zápasem s Ústím.