FK Baník Most x Slavia Praha

Utkání venku - 11.9.2011(stadion J.Masopusta v Mostě)

Výsledek utkání: 2:22 (0:6; 1:2; 0:6; 1:8)

Krátké zhonocení zápasu:

Další jednoznačné vítězství. Domácí nám ovšem v jednom z prvních poločasů nedali nic zadarmo a v jednom z druhých jsme zase soupeře ke konci nechali hrát tolik, že nás mohl klidně ztrestat několika góly, nebýt Denise.

Hodnocení dle soupeře:

V dalším kole České ligy mladších žáků přivítali mostečtí v neděli na stadionu Josefa Masopusta jednoho z favoritů soutěže, celek SK Slavia Praha, který v dosavadním průběhu podzimní části ještě neokusil hořkost porážky a s přehledem válcoval své soupeře. A družstvu Mostu se úvod utkání hodně nepodařil a během šesti minut již prohrávalo 0:3. Slávisté byli mnohem aktivnější a domácím ještě do poločasu nastříleli 3 branky a upravili stav miniutkání v prvním dějství na 0:6. B družstvo Baníku do utkání nastoupilo odhodlaně a s B družstvem Slavie sehrálo velmi kvalitní duel, který nakonec skončil těsným vítězstvím slávistů 2:1, když o jedinou branku Mostu se postaral Drobný. V poločase tak mostečtí, po sečtení obou výsledků, prohrávali 1:8.

Po výměně soupeřů se na obou hřištích dostali hosté velmi rychle do dvoubrankového vedení a zvláště v koncovce a důrazu před soupeřovou brankou předčili domácí týmy. Mostečtí si dokázali vypracovat velmi slibné gólové příležitosti a hlavně B družstvo spálilo několik vyložených šancí. Ve druhých miniutkáních tak A družstvo prohrálo 1:8, když jedinou branku vsítil Štosek a B družstvo díky své špatné gólové produktivitě a skvělému gólmanovi hostí prohrálo 0:6. Celkově tak mostečtí jednoznačně podlehli svému soupeři a museli se smířit s vysokou porážkou 2:22.

„Soupeř potvrdil roli favorita, byl po všech stránkách lepší a zaslouženě zvítězil. Nás může mrzet neproměnění několika brankových příležitostí, které jsme si vytvořili a mohli tak zkorigovat celkový výsledek utkání," prohlásil Tomáš Heidenreich, trenér baníkovců.

Branky Mostu: 4. Drobný, 50. Štosek.