oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
BENEŠOV / MĚSTSKÝ STADION - 5. kolo České ligy žáků, na které jsme zajížděli do nedalekého Benešova.
Slovo trenéra:

Sestava : Radimský; Kotěra (44.Uher); Straka; Schneider; Douděra (44.Stojka); Havránek (41.Navrátil); Bielesz; Mareš; Bílek (49.Krob); Sodoma; Stříbrský

Branky : Sodoma 2, Stříbrský, Douděra

Komentář: Zápas měl jednostranný průběh, hráči Benešova hráli z hodně zataženého obranného bloku a tak bylo jen otázkou, jak si naši hráči s nastolenou taktikou soupeře poradí. S prvním poločasem můžeme být spokojeni, s druhým už bohužel ne!
Trenér soupeře:

Dnešní mistrovský zápas se Slávií se našim chlapcům nevydařil. V první půli jakoby se zalekli favorita soutěže a těžko jsme hledali sebevědomí z Příbrami. V poločase jsme prohrávali už 0:4. Po přestávce a domluvě trenéra se hra významně zlepšila. Další gól jsme neinkasovali, ale bohužel ani nedali, i když šancí bylo několik.