oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
PRAHA/VRŠOVICE - Vršovické derby plně v režii Slavie, a to v obou kategoriích U-15 i U-14.
Do dnešního utkání jsme nastupovali s pocity: "Jak to dnes dopadne?" No, dopadlo to dobře. Naši "kluci opálený" neponechali nic náhodě a  celý zápas hru kontrolovali. Denis si dnes zapsal JEDEN úspěšný zákrok. První poločas skočil 0:1, a možná to lze připisovat "žlutému mariáši", který rozehrál pan rozhodčí Myška. Asi by stálo za zamyšlení, zda poznámka: "No to snad ne.", je za žlutou kartu. Ale to ponecháme na postoji a zkušenostech pana rozhodčího.

Do druhého poločasu naši kluci "vlítli" s vervou a během několika minut měli asi 4 vyložené šance. Následně pak další příležitosti naši hráči využili a brzo navýšili svoje vedení na rozdíl čtyř branek. Díky tomu si i nadále držíme plný bodový zisk a můžeme se těšit asi až na závěr podzimu, kdy budeme hrát s Plzní a, zatím rovněž 100%, Spartou.

Góly: 15' - Ondra Sodoma: po breaku, poté co ze středového kruhu vylétl balón
         40' - Vojta Mareš: po přihrávce Sodomy
         46' - Marek Stříbrský: asistence Sodoma Téměř neuvěřitelný gól, kdy už si všichni mysleli, že z "toho" nic                                          nebude a přece bylo.
         52' - Ondra Sodoma: po kolmici od Céčka
Slovo trenéra:

Sestava: Radimský, Kotěra, Straka, Schneider, Stojka (55. Douděra), Cejnar, Havránek, Bielesz, Stříbrský                      (48.Navrátil), Sodoma (55.Uher), Mareš (53.Krob)

Branky: Sodoma 2, Stříbrský, Mareš

Komentář: Dnešní zápas se nám hodnotí velice dobře, protože zápas jsme zvládli dobře výsledkově, ale i herně. V obraně jsme hráli zodpovědně a hlavně výkon stoperské dvojice byl bezchybný. Soupeř za celý zápas zahrozil pouze jedinkrát a to zlikvidoval Radimský v brance. Ve hře dopředu by jsme ovšem chybičky našli a to hlavně ve finální přihrávce, tam máme ještě rezervy. Celkově jsme ale sehráli kvalitní utkání a hráči zaslouží pochválit.
trenér (Bohemians 1905 - pozn.red.) Pavel Richtrmoc k zápasu U15 se Slavií:
Pro mě velké zklamání. Nikoliv výsledkově (gólů jsme mohli dostat více), ale herně. Celý týdenní mikrocyklus vypadal skvěle, v modelovaném zápase jsme porazili ročník 98, nažhavenost a odvaha z hráčů přímo čišela. Ale na hřišti to vypadalo úplně opačně, navíc se Slavia ani moc nenadřela, protože naše hra na „schovávanou" spojená s nízkým nasazením, ji k tomu vůbec nedonutila. Zajímavé je, že kdo na zápase byl, tak si mohl bohužel všimnout v naší sestavě jenom jedné individuality, která byla na hřišti vidět. Smutné je, že to byl brankář Fiala.