oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
KUNICE / H+H ARÉNA - Jednoznačný výsledek utkání v krásném venkovském areálu.
Co napsat k průběhu dnešního utkání? Asi, že dopadlo, jak všichni předpokládali. Zejména první poločas se měrou vrchovatou zamlouval všem nám, fanouškům Slavie U-15. Nevím to s určitostí, ale je možné, že dnes padl nejrychlejší gól letošní sezóny. Již 20 vteřin po úvodním hvizdu vsítil branku Vojta Uher po centru zleva od dalšího Vojty, a to Mareše. Hned minutu na to se akce opakovala jako přes kopírák - 2:0 a třetí branku vstřelil rovněž "Uhy", čímž dovršil, dnes jako první hattrick. To se dnes podařilo ještě Davidovi Bílkovi a Ondrovi Starkovi. Do konce poločasu se skóre zastavilo na stavu 0:10.
Možná proto jsme očekávali, že dnes padne "dvacítka", což se ale nestalo. Do 48. minuty jsme ještě dali 3 góly, ale pak už nic. Po několika vystřídání na naší straně a přechodu domácích ke stylu "všichni bráníme v šestnáctce" se nám už branku vstřelit nepodařilo. Vítězství a výsledek je super, ale budeme doufat, že na naše kluky nesedl nějaký "syndrom druhého poločasu".
Za zmínku už jen stojí zmatky kolem střídání. Když chtěl trenér poslat do hry Máru Voštu, zjistilo se, že zastupující vedoucí mužstva Láďa zmatlal zápis a u tohoto hráče uvedl číslo 13 místo 4. Humorné byly následující scénky s výrobou "třináctky" z lepící pásky a následnou výměnou trenek, než byl rozhodčí spokojen a Máru pustil na hřiště. No, my bystřejší jsme si už od srpna stačili všimnout, že někteří hráči změnili čísla.
Slovo trenéra:

Sestava: Vondráček, Stojka (56´ Vošta), Cejnar, Samek, Douděra , Uher (44´ Čermák), Bielesz (44´ Kalvach), Havránek, Mareš (42´ Krob), Straka, Bílek

Branky: Uher 3, Bílek 3, Straka 3, Mareš, Cejnar, Havránek, Krob

Asistence: Mareš 3, Douděra 2, Bielesz 2, Straka 2, Bílek, Kalvach, Havránek