oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
PRAHA / EDEN - První mistrovský zápas pod novým trenérem Pavlem Vyhnalem. Očekávaný těžký zápas s adeptem na přední příčky tabulky. Odplata za porážku na turnaji v Písku. Vstup do nové, poslední žákovské, sezóny.
Naše chlapce čekal, za opět horkého počasí, první zápas nové sezóny proti jednomu z nejtěžších soupeřů v naší skupině České ligy žáků U-15 Dynamu České Budějovice. Naši hráči si byli vědomi kvalit soupeře a možná i proto vstoupili do zápasu trochu opatrněji. Už při nástupu byla patrná výšková převaha soupeřových hráčů a dalo se tedy očekávat, že jejich hlavní zbraní budou standardní situace.

Nicméně do vedení jsme šli my, a to v 7. minutě gólem Ondry Sodomy po Stříbrově přihrávce. Budějovičtí ale celý první poločas hráli s našimi borci vyrovnanou partii a po zahrávaném volném kopu v 13. minutě vyrovnali stav utkání na 1:1. Následovalo přetlačování, ze kterého jsme vydolovali gól až na samém konci první půle, konkrétně v 34. minutě skóroval Marek Stříbrský po přihrávce Vojty Mareše. Do šaten jsme tedy odcházeli sice s minimálním, ale přece jen s vedením 2:1.

Na začátku druhého poločasu sice soupeř zahrozil nebezpečnou akcí, když Denis musel vytáhnout hned po sobě dva parádní zákroky, ale pak se už naši kluci ujali taktovky a do konce zápasu už toho soupeři moc nedovolili. A tak nás všechny těšilo, když padaly góly: 45. minuta parádní střela Stříbra ke vzdálenější tyči (asistence Sodoma); 52. minuta Ondra Sodoma; 56. minuta jen pár okamžiků po nástupu na hřiště Lukáš Navrátil; 61. minuta Lukáš Bielesz v širém poli sám po přihrávce Lukáše Navrátila a konečně v 65. minutě Lukáš Navrátil po přihrávce Ondry Sodomy. CHLAPI DĚKUJEM!

Slovo trenéra:

V parném nedělním dopoledni rozehráli svoje soutěže i mužstva U15 a U14.Přivítali jsme mužstvo Českých Budějovic a čekali těžký zápas.

Hrál se otevřený fotbal a obě mužstva přispěla svým výkonem k velice kvalitnímu utkání. Naše mužstvo bylo v tomto utkání velice produktivní a to hlavně ve druhé půli a zároveň jsme přežili tři šance soupeře ,které mohli vývoj zápasu změnit. Hráči zápas odjezdili naplno, šli za vítězstvím a za to je třeba je pochválit. Vyzdvihl bych výborný výkon Denise Radimského v brance, který mužstvo několikrát podržel.

Sestava : Radimský- Kotěra (59.Krob),Schneider, Straka, Bílek(63.Douděra), - Cejnar, Havránek(57.Navrátil), Lauricella (63.Stojka),-Stříbrský, Sodoma, Mareš(50.Bielesz).

Branky : Sodoma 2,Stříbrský 2, Navrátil 2, Bielesz

Asistence : Stříbrský 3,Sodoma 2,Mareš,Navrátil