oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
PRAHA / EDEN - První jarní body jsou doma a naděje na titul stále žije.
Příbram se vrhla do zápasu s nasazením a její hráči se tak snažili překvapit naše mužstvo a rychle se ujmout vedení v zápasu. My jsme se ovšem zaskočit nedali a brzy se přispůsobili soupeřově hře. S přibívajícími minutami jsme tak nabývali na převaze a to se nám vyplatilo ve 22. minutě. Poté, co soupeř zahrával roh, jsme se zmocnili míče a po rychlém přechodu na soupeřovu polovinu jsme zahrávali naopak rohový kop my. Ten bravurně zahrál Lukáš Bielesz a přesná hlavička Lukáše Navrátila skončila v síti. První poločas tak skončil 1:0 v náš prospěch.
Ve druhé půli už náš soupeř přiliš neohrozil a vlastně se jen bránil. Navíc hned v 38. minutě po Hóňově pěkné přihrávce utekl Lukáš Navrátil všem protihráčům a skóroval už do prázdné brány na 2:0. Za dalších 6 minut se parádně trefil Vojta Mareš na zadní tyč a bylo to 3:0.
Tak takhle by se nám to pánové líbilo. Už jen 11 výher a titul je doma.
Slova trenéra:

Branky: Navrátil (2x), Mareš
Sestava: Pochylý – Kotěra, Schneidr, Straka, Doudera – Cejnar, Bielesz, Havránek – Navrátil, Mareš, Bílek
Komentář trenéra Pavla Vyhnala: Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, ale soupeř, který na nás vyrukoval s předsunutým presinkem, byl proti. V mnoha případech nás svým presinkem donutil k chybám a ve dvou případech nás podržel výborný Pochylý v brance. Přesto jsme si v prvém poločase vytvořili několik slibných příležitostí. Po jedné z nich jsme byli úspěšní po rohovém kopu, kdy Bielesz skvěle našel Navrátila na zadní tyči a ten nezaváhal. Ve druhém poločase jsme se hned v úvodu uklidnili druhou brankou, když Havránek na půlící čáře vyzval kolmou přihrávkou do brejku Navrátila a ten byl opět úspěšný. Od této chvíle jsme zápas již kontrolovali a ještě přidali třetí branku po vydařené střele Mareše zpoza vápna. Jsme rádi, že naše koncovka byla produktivnější než minulý týden!