oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
PRAHA / EDEN - Utkání ve znamení "pětek". 5. zápas, 5. vítězství, výsledek 5:0. Soupeř "dvojí tváře".
Dnešní utkání nepřineslo příliš vzruchu. Jak pravil o přestávce jeden z fanoušků: "Pánové si jdou akademickou hrou pro tři body." Soupeř se nedostal k tomu, aby ohrozil naši branku, takže Denis neměl, kromě snad jednoho zákroku v každém poločasu, žádnou práci. Navíc jsme mohli vyhrát podstatně vyšším rozdílem, kdyby naši borci využili další šance. Jak se všeobecně ví: "Fotbal je hra kolektivní."

Vstřelené góly:
1. - 15' Stříbro po nahrávce zleva od Ondry Sodomy
2. - 24' Sodoma - přihrávka středem od Marca
3. - 43' Vojta Mareš po Céčkově pasu
4. - 68' Lukáš Navrátil - domnívám se, že mu nahrával Ondra Straka
5. - 69' Karel Schneider - hlavičkou po rohu

Teď už se můžeme těšit na vršovické derby příští neděli.

Slovo trenéra:

Sestava : Radimský, Kotěra, Straka, Schneider, Douděra (36.Stojka), Cejnar (48.Samek), Lauricella, Havránek (36.Bielesz), Stříbrský(Vošta), Sodoma, Mareš (45.Navrátil)

Branky: Stříbrský, Sodoma, Mareš, Navrátil, Schneider

Komentář: Zápas měl jednostranný průběh, ve kterém jsme vstřelili pět branek a nejmíň jednou takový počet vyložených šancí jsme neproměnili. Po delší době jsme byli produktivní i ve druhém poločase. Do zápasu naskočilo všech šestnáct nominovaných hráčů!