oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
Slovo soupeře:
Lídr tabulky ligy starších žáků (sk. A) Slavia Praha prokázal v souboji s Táborskem svou vysokou kvalitu. Prosadil se, ačkoliv mu chyběla řada opor. Táborsko podalo na umělé trávě v Edenu sympatický výkon, vypracovalo si dvě gólové příležitosti, které bohužel nevyužilo. Vítězství Slavie, která měla kromě branek i řadu dalších šancí, bylo zasloužené. Táborsko musí pracovat dál, aby dokázalo s těžkými soupeři ještě více držet krok.
Minutáž:
13.min: Nikým neatakovaný slávista Bielesz prošel středem hřiště až před bránu a s lehkou tečí obrany dopravil míč do sítě - 1:0.
21.min: Brankář Mareš chytil nadějný volej Havránka mířený doprostřed brány.
22.min: Brankář Mareš vyrazil na roh jasnou šanci Slavie.
29.min: Rychlík Švec předložil zprava před bránu dlouhý centr, který měl do brány dorazit hlavou Lutovský. Nebyl ale dostatečně důrazný, a tak stoper Slavie jeho pokus vykopl z čáry.
33.min: Cílek se snažil vyvézt balon na půlku Slavie, míč si moc předkopl, přišel o něj a po rychlém kontru Mareš hlavou ukázal, jak se dávají góly - 2:0.
37.min: Slušný pokus Hrubého skončil asi metr vedle levé slávistické tyče.
38.min: Kiks brankáře Mareše, který rozehrál na nohu slávisty Stříbrského. Ten jeho chybu nepotrestal.
39.min: Důrazný Švec se probil do vápna a prudkou ranou otřásl břevnem. Vzápětí přišel brejk domácích a Stříbrský po průniku snadno zakončil - 3:0.
43.min: Stříbrský ze dvou kroků přestřelil Marešovu bránu.
53.min: Po závaru hasil šanci Slavie na čáře Dvořák.
54.min: Opět Dvořák odvrátil pohromu v podobě čtvrtého gólu Slavie.
59.min: Po vydařené kombinační akce Táborska skončil centr Kmeťa v autu.
Hodnocení trenéra:
K lepšímu výsledku jsme potřebovali více štěstí při našich dvou vyložených šancích. Domácí předvedli kvalitní výkon, ale ani z naší strany to nebylo špatné. Snažili jsme se favorita potrápit a to se nám myslím podařilo. V bráně opět podal spolehlivý výkon Petr Mareš a správným lídrem v poli byl kapitán Lukáš Anděl. Ale i ostatní hráči, kteří do zápasu nastoupili, podali snaživý výkon.