oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
PRAHA / EDEN - PROHRÁLI JSME......druhý poločas. Prachbídný výkon našich hráčů.
Dnes nám pánové předvedli, kterak jim stačí hrát na "půl plynu". Tedy alespoň v soutěži, kterou hrají. První poločas skutečně odehráli jen to, co potřebovali k vítězství. Soupeř byl navíc nejspíš svazován tím, že hraje proti favoritovi soutěže. Díky těmto okolnostem jsme v půli "odcházeli do kabin" s příjemným vedením 3:0.

Do druhého poločasu hráči z podblaníku vběhli nejspíš dostatečně namotivovaní. A lup! Hned v první  minutě nám dali gól. A aby toho nebylo málo, naše mužstvo nejspíš podlehlo představě, že i nadále bude stačit méně než průměrný výkon a všechno půjde samo. Ale ono nešlo. Prostě proti žádnému soupeři si nemůžeme dovolit kličky na vlastním vápně ani zahazování tutových šancí, když před bránou soupeře jsou dva úplně volní spoluhráči.

Tento zápas se prostě nelíbil a všichni fanoušci jistě věří, že si kluci nebudou brát za vzor současné výkony našeho Ačka a že do dalších zápasů dají všechno, ať budou hrát proti jakémukoli soupeři. Takže pánové! Příští týden očekáváme "dvacítku".
Slovo trenéra:

Sestava : Radimský, Stojka (57.Uher), Schneider (45.Krob), Straka, Cejnar, Douděra, Havránek (36.Bílek), Bielesz (36.Samek), Stříbrský, Mareš, Sodoma

Branky : Sodoma, Stříbrský, Mareš

Komentář: V prvním poločase nic nenasvědčovalo tomu, že by jsme si tento zápas až neuvěřitelně dokázali zkomplikovat. Po prvním poločase jsme vedli tři nula, spoustu akcí jsme nedokázali dotáhnout do konce a několikrát podržel Vlašim její brankář. O poločase jsme vystřídali dva hráče a během pěti minut  jsme dokázali vyrobit několik individuálních chyb, jaké nevytvoří ani hráči v okresním přeboru. Místo branek jsme nastřelili  tři tyče a Vlašim vycítila šanci. Do konce zápasu se již nic nezměnilo, ale takové zápasy by jsme měli umět kontrolovat!