oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
JABLONEC NAD NISOU / ZŠ MOZARTOVA - Důležité vítězství našeho týmu. Baumit druhé pražské "S" nedobyl.
Pohledem trenéra:

Branky Slavie: 15. Stříbrský, 38. Lauricella, 55. Cejnar

Sestava Slavie: Radimský, Schneider, Beňo, Mareš, Kotěra (41. Stojka), Havránek, Cejnar, Bielesz (60. Suk), Stříbrský (77. Douděra), Petrák, Lauricella
Komentář asistenta trenéra Martina Hladíka: K vidění byl velmi útočný zápas s šancemi na obou stranách, který se musel všem divákům velmi líbit. Na vedoucí branku domácích jsme odpověděli v 15. minutě po krásné akci po ose Bielesz – Stříbrský. Vyrovnaný poločas, ve kterém jsme však měli více brankových příležitostí my, jsme vyhráli po krásné střele Lauricelly. Ve druhém poločase se pokračovalo v útočení, které jsme domácím usnadňovali naší horší obrannou činností. Po několika velkých šancích domácích jsme přeci jenom strhli vítězství na naši stranu po brance Cejnara.
Pohledem soupeře:

Kvalitní vstup do utkání a brzo vedení 1:0 Slavie srovnala krok a přebírala iniciativu. My jsme však hrozili rychlými protiútoky hlavně po pravé straně. Po několikaminutové nekoncentrovanosti Slavia výsledek otočila na 2:1. Po změně stran a střídání se náš tým vypjal k velkému výkonu. Vyrovnal hru,přidal na bojovnosti a výsledkem bylo vyrovnání na 2:2. Stále jsme z brejků zaměstnávali pražskou obranu a soupeře téměř k ničemu nepustili. Nebýt drobného zaváhání v obrané činnosti, které Slávia tvrdě trestala, 2:3. Mužstvo se však nepoložilo, ale naopak se dostalo do tří gólových šancí, které zůstaly neproměněny. Soupeř výhru ubránil a odvezl si tak, trochu se štěstím, tři body. Zápas byl náročný a tým si zaslouží pochvalu za jeho zvládnutí a za předvedený výkon.