PRAHA / EDEN - První jarní vítězství....jen tak dál.
Slova trenéra:
Branky Slavie: Lauricella, Beňo a Navrátil

Sestava: Radimský – Stojka, Straka, Mareš, Bílek (50. Kotěra) – Beňo, Schneider (60. Douděra), Bielesz – Navrátil (68. Plucha), Lauricella, Stříbrský (40. Suk)
Komentář trenéra Petra Karocha: Do zápasu aktivněji vstoupil náš soupeř. Dobře napadal a vyhrával osobní souboje. Soupeřova snaha vyústila v desáté minutě v branku. Do poločasu jsme vyrovnali hru i skóre. Druhý poločas byl z naší strany aktivnější a předvedli jsme i pár fotbalových akcí, z nichž se podařilo vstřelit branky. Celkově však fotbalových momentů mnoho nebylo a převládal boj a nečisté souboje.
Očima soupeře:

Liberec: Franc - Khun (55´ Barac), Všechovský, Lábek, Pánek - Drahoš (74´ Drahovzal), Mizera, Naštický (74´ Dědeček), Resl - Vébr, Gembický (67´ Syrovátka)
Branky: 10´ Vébr