naše tituly:
PRAHA / XAVEROV - Krásné derby, které kazily jen výkony rozhodčích.
Pohledem soupeře:

Očima trenéra Havlíčka:

"Do utkání jsme vstoupili poměrně dobře. Již v 5. minutě dal Burda přesný míč za obranu Frýdkovi, který obešel brankáře a pohodlně skóroval do prázdné branky - 1:0.

Poté se hra vyrovnala. Měli jsme několik nájezdů do pokutového území s křídelního prostoru, ale nedařila se nám finální přihrávka.

Ve 25. minutě zahrozila poprvé Slavia. Po rozehrané standardní situaci jsme pozdě reagovali na míč za obranu, naštěstí slavistický útočník z dobré pozice minul naší branku. Chvilku před poločasem již Slavia vyrovnala. Po hezké akci v křídelním prostoru se centrovaný míč dostal ke slávistickému středopolaři, který ze dvaceti metrů nekompromisně zavěsil.

Hned v úvodu druhého poločasu se dostala do šance Slavia. Nebezpečně hlavičkoval útočník domácích, ale Kotek byl na správném místě. Hrál se vyrovnaný fotbal ve středu hřiště. V 56. minutě jsme vstřelili branku, ale ta nebyla Frýdkovi pro předchozí faulu uznána. Do dvou dobrých příležitostí se dostal také Drchal, ale zakončení v obou případech prováhal. Když poté velkou šanci Slavie zblokoval stoper Burda, po devadesáti minutách zápas skončil 1:1.

V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a po brankách Frýdka, Fortelného, Waly a Dudla zvítězili 4:3.

Odehráli jsme podprůměrné utkání. Potenciál výkonu našeho týmu je daleko větší, než ten, který jsme předvedli proti Slavii. Nedařilo se nám to, co jsme chtěli, nedostali jsme se do tempa. V obranné fázi jsme byli několikrát nedůslední, a proto nás Slavia zaslouženě potrestala."