oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
PRAHA / EDEN - Přesvědčivé vítězství podložené snad až příliš "pohodlným" výkonem.
Pohledem fanouška:

V úvodní desetiminutovce se do nás žižkováci zakousli a my jsme měli hlavy natočené doprava. V následujících sedmi minutách nás ovšem naši kluci uklidnili. Nejprve se během dvou minut blýsknul čistým hattrickem Marco a po dalších pěti minutách zvýšil Céčko již na 4:0 po přímém volném kopu, který byl nařízen po faulu na něj samého. Když jsme pak promarnili několik dalších „gólovek“, nabídli jsme v minutě 32. tutovku také soupeři, který tuto nabídku využil. Do konce poločasu padly ještě góly dva. Nejdřív dal svůj čtvrtý dnešní gól Marco. Po chvíli ovšem Šáša zbytečně fauloval protihráče v šestnáctce a následně nařízenou penaltu žižkovští proměnili. Poločas tedy skončil výsledkem 5:2.

První polovina poločasu druhého byla spíše protrápená a my jsme viděli několik dalších neproměněných tutovek. Když to vypadalo, že se už našim borců branky dávat nechce, přišli střídající hráči. Konkrétně Stříbrský zvýšil dvěma góly v 64. a 74. minutě a Mruvčinský v minutě 68., krátce po svém vběhnutí na trávník. Debakl Viktorky na závěr dokonal Marco Lauricella v poslední minutě svým pátým gólem.

Závěrem musím poznamenat, že kdyby kluci využili všechny tutové šance nebo kdyby branky byly z každé strany o půl metru širší, byly bychom vyhrály ještě o dost větším rozdílem.
Pohledem trenéra:

Branky Slavie: 10.,12.,15.,35. a 78. Lauricella, 17. Cejnar, 62. Beňo, 66. Mruvčinský, 72. Stříbrský

Sestava Slavie: Pochylý (41. Radimský), Kotěra (41. Stojka), Schneider, Mareš, Douděra, Beňo, Cejnar, Havránek, Suk (57. Stříbrský), Lauricella, Petrák (65. Mruvčinský)

Komentář asistenta trenéra Martina Hladíka: Po ospalém začátku jsme mezi 10.- 17. minutou dokázali dát 4 branky, čímž jsme zápas v podstatě rozhodli. Zbytečnými chybami, které soupeř potrestal, jsme soupeře pustili na konci prvního poločasu do hry. Ve druhém poločase jsme však znova předváděli zdařilé akce a skóre postupně narůstalo, na což soupeř již nestačil reagovat. Škoda, že jsme některé situace ve finální fázi neřešili lépe, jinak mohlo být skóre ještě vyšší.

Pohledem soupeře:

Hodnocení:

Domácí zaslouženě vyhráli rozdílem třídy. Byli výrazně lepší v individuálních výkonech. Kluci bojovali, ale na soupeře to bylo málo. Přes vysokou porážku, zahrála dobře útočná čtveřice.