oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
PRAHA / STRAHOV - Rozhodnutí v prvním poločasu. Naši nezopakovali dobrý výkon z předešlého týdne.
Pohledem trenéra:

Sestava Slavie: Radimský – Kotěra, Straka, Mareš, Schneider (41. Stojka) – Beňo, Cejnar (41. Petrák), Bielest (60. Douděra) – Havránek (41. Suk), Lauricella, Sodoma (41. Stříbrský)
Komentář trenéra Petra Karocha: Soupeř byl po celý zápas ve všech fotbalových kritériích lepším týmem, nevycházelo nám zpracování míče a v rozehrávce jsme byli nepřesní. Bojovnost, se kterou jsme slavili úspěch v zápase s Bohemians, tentokrát bohužel nestačila. Naším nejlepším hráčem byl brankář Radimský, který zlikvidoval řadu šancí soupeře.
Pohledem soupeře:

Očima trenéra Havlíčka:

"Do utkání jsme vstoupili docela dobře. Již v páté vysunul ze strany Palečko Frýdka, který přeloboval vybíhajícího brankáře Slavie. Branka však nebyla uznána z důvodu ofsajdu. Slavia hned odpověděla povedeným rychlým protiútokem, který však zlikvidoval dobře připravený Bačkovský.
Poprvé jsme se prosadili ve 13. minutě. Dudl zatáhl míč po levém křídle, přihrál Majkovi, který se zbavil v pokutovém území jednoho s obránců a skóroval.
O minutu později po ideální přihrávce Fortelného běžel sám na branku Frýdek, obešel brankáře, ale jeho pomalou střelu vykopl z brankové čáry vracející se obránce. Ve 22. minutě si na rohový kop dobře naskočil Dudl, nedokázal však zamířit mezi tyče.
Ve 27. minutě se dostal k míči Palečko, ideálně uvolnil Majku, který přidal druhý gól. O pět minut později po standartní situaci za bojoval o odražený míč Tvaroh, který se odrazil k Sedláčkovi. Ten se trefil krásným volejem z hranice pokutového území - 3:0!
Do druhého poločasu jsme vstoupili ze stejným nasazením. Hned v úvodu šel sám na branku z úhlu Majka nastřelil však pouze jen brankáře. Stejně dopadl i Palečko se Sedláčkem po střelách z hranice pokutového území.
V 71. minutě se ocitl sám za obranou Slavie Drchal, svoji šanci ale neproměnil. Čtyři minuty před koncem předvedl fotbalovou nádheru střídající Boula. Napřáhl ze 30 metrů, jeho střela ve vzduchu zaplavala, od břevna se odrazila směrem k brankové čáře a od země se vylétla ven z branky. Branka však nebyla uznána.
Musím říct, že jsme odehráli velice povedené utkání. V útočné fázi jsme byli nebezpeční, vytvářeli si šance a soupeře neustále drželi pod tlakem. V obranné fázi jsme byli pozorní a disciplinovaní a soupeře nepouštěli do vážnějšího ohrožení naší branky. Chtěl bych pochválit naše hráče za to s jakým nasazením a chutí derby odehráli a kolik fotbalové krásy a kvality nám ukázali."