naše tituly:
JABLONEC NAD NISOU / ZŠ MOZARTOVA -
Z pohledu trenéra:

Komentář trenéra Miroslava Jíry:
Nedělní dopolední zápas v Jablonci nám vyšel již od úvodních minut, kdy jsme diktovali tempo hry a byli herně lepším týmem. Již v 9. minutě se po krásné rychlé akci po ose Lauricella-Sodoma a Hönig prosadil právě posledně jmenovaný útočník Hönig a vedli jsme 1:0. Ve 20. minutě zahrál výborně standardku Havránek a útočník Sodoma se prosadil nádherně hlavou. Ve 27. minutě pak zvyšoval již na 3:0 pro Slavii útočník Lauricella M. Tímto výsledkem skončil i povedený první poločas, kdy jsme dobře kombinovali a hráli s velkou chutí.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel také výborně, protože již ve 43. minutě našel přesným pasem stoper Mareš útočníka Suka a ten zvýšil již na 4:0 pro hosty. V obraně jsme tentokrát byli většinu času pozorní a dokázali jsme být zároveň nebezpeční dopředu. Musím pochválit stoperskou dvojici Mareš-Cejnar a stejně tak kvarteto útočníků, které se dokázalo střelecky prosadit. Doufám, že tento slušný výkon potvrdíme i proti Sokolovu příští týden na domácí půdě.
Z pohledu soupeře:

Hodnocení trenéra Marcela Ocha: "Kluci nastoupili proti velmi kvalitnímu soupeři, ale už z předchozích utkání jsme zaznamenali kvalitnější  a zápas od zápasu zlepšující se herní projev mužstva. Hlavně díky velké pracovitosti hráčů a velké chuti se zlepšovat a posouvat hranice své výkonnosti dál, jsme sehráli vyrovnané utkání. Celé utkání byl soupeř kvalitnější na míči, měl více ze hry a po hezké útočné akci vstřelil úvodní branku utkání, ovšem i my jsme si vypracovali brankové příležitosti, ve kterých jsme bohužel nedokázali skórovat a sporný moment, který měl být odpískán jako penaltový zákrok rozhodčí posoudil jinak. Děkuji všem hráčům za odvedené pracovité výkony a stálé chuti trénovat a zlepšovat se!"