oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
PRAHA / XAVEROV - No, mohli jsme i vyhrát.
Z pohledu zaujatého fanouška Slavie:

A co jako? V prvním poločasu nafilmovaná penalta. (I elektronická tužka o přestávce to potvrdila.) Pak gól z ojedinělé akce Sparty. Vynikající závěr prvního poločasu. Ve druhém polačasu nás tak nějak opustilo štěstíčko, nešli jsme mu naproti. Ono se zřejmě omylem přiklonilo k soupeři, takže dal dva náhodné góly. Snad jen ten poslední si Sparta zasloužila. Prostě jsme měli vyhrát.

Tak! A kdo tohle vzal vážně, je trdlo. Nechme tedy promluvit trenéry.

Očima trenéra soupeře p. Havlíčka:

"Do zápasu jsme vstoupili výborným způsobem, ve 4. minutě byl v pokutovém území faulován Frýdek a následný pokutový kop proměnil s přehledem Sedláček.

Vytvořili jsme si trvalou herní převahu, dobře jsme drželi míč a kvalitně kombinovali. Výsledkem byla druhá branka. Frýdek našel přesnou průnikovou přihrávkou Palečka a ten přehodil domácího brankáře. Ve 33. minutě jsme se dopustili chyby v rozehrávce a soupeř z rychlého protiútoku snížil na 2:1. Ve 38. minutě jsme navíc nepohlídali standartní situaci a domácí vyrovnali na 2:2.

Úvod druhé půle nám vyšel skvěle. Po pěkné kombinaci po levém straně hřiště přiťukl Frýdek proti noze Boulovi, který se trefil ze 20 metrů přesně pod břevno. 3:2.

Poté nás podržel brankář Kotek, který zlikvidoval samostatný nájezd slávistického útočníka. Rozhodující branka přišla v 56. minutě Sedláček napřáhl z 25 metrů a jeho rána se odrazila od tyče za záda domácího brankáře. 4:2. Pátý gól přidal v závěru utkání po pěkné kombinaci a zpětné přihrávce Waly Fortelný.

Kluci zaslouží velkou pochvalu za to, jakým způsobem zvládli v teplém počasí zápas odpracovat. Měli jsme herní převahu, vstřelili jsme pět branek, v útočné fázi se nám dařilo. Mrzí mě dva obdržené góly, kdy Slavia využila a potrestala chyby v naší rozehrávce. Zbytečně jsme si tím utkání zkomplikovali."