oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
TEPLICE / STÍNADLA - Druhé jarní zaváhání na hřišti soupeře při neúplné sestavě.
Z pohledu trenéra:

Branky Slavie: 29. Hönig, 47. Schneider, 54. Suk
Sestava: Pochylý – Stojka (41. Kotěra), Schneider, Mareš, Bílek, Straka, Douděra, Petrák, Stříbrský (76. Plucha), Suk (67. Navrátil), Hönig

Komentář trenéra Miroslava Jíry: Bojovné utkání plné osobních soubojů, které jsme odehráli v hodně improvizované sestavě při řadě absencí v týmu. Přestože jsme prohrávali od 19. minuty 0:1, dokázali jsme ve 29. minutě srovnat na 1:1 díky brance Höniga.
Úvod druhé půle nám nevyšel a Teplice vedly 2:1. Následně jsme zápas otočili zásluhou Schneidera a Suka. Bohužel Teplice pak díky 2 brankám strhly vítězství na svou stranu. Teplice hrály agresivně a jednoduše. Kluky musím za přístup k utkání pochválit a je škoda, že zápas nevyšel brankáři Pochylému. Kluci si alespoň bod za bojovnost zasloužili, bohužel.

Z pohledu soupeře:

Velmi povedené utkání jsme dnes odehráli doma na Stínadlech proti Slávii Praha. Je třeba vyzdvihnout i hru Slávie, která svým výkonem ke kvalitě utkání rovněž přispěla. Na všech dnes šlo vidět doslova odhodlání se  “porvat“ o výsledek a Slávii porazit. Ale nebylo to vůbec jednoduché. Oba soupeři se totiž  do sebe doslova pustili a nic si nedarovali. V úvodních minutách jsme si vytvořili mírný tlak, ze kterého jsme vytěžili jen pár standardních situací, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Slávie zahrozila jednou, kdy střela jejich hráče , šla těsně mimo levou tyč Němečkovi branky. Po střele Frány a následné teči jsme šli do vedení. To však netrvalo dlouho, neboť za naši obranu si naběhl útočník Slávie a proměnil svůj samostatný únik. I přes mírný tlak se nám do poločasu branku vstřelit nepodařilo. Nejblíže k tomu měl Šilhan a Hloušek, jejich střelecké pokusy, však branku minuly. Druhý poločas byl jako na houpačce. Opět jsme šli do vedení brankou Kokeše. Slávii se však během pár minut, podařilo, vstřelit dvě slepené branky a zápas otočit. Nás to nepoložilo!  Slávii jsme přitlačili a po skvělé kombinaci se podruhé v utkání prosadil Kokeš. Kluci byli dnes hladoví a s blížícím se koncem, vystupňovali tempo hry a zásluhou jim byla vítězná branka, kterou vsítil Šilhan. Dnes jsme si nastavili laťku? Teď nemyslím výsledek nebo samotnou hru, ale nasazení a zaujetí, které jsme v utkání předvedli. Věřím, že si uvědomili, že takhle se bojuje za Teplice, takhle ukázali jak si váží dresu v kterém hrají a tak to teď musí být nejen v každém utkání, ale i v tréninku!