oficiální stránky fanoušků

naše tituly:
TÁBOR - Když se rozhodčí zapojí do hry, je těžké hrát. Vzhledem k tomu, je zisk bodu úspěchem.
Z pohledu trenéra:

Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:
"V úvodu utkání jsme dobře kombinovali a soupeře přehrávali, kdy jsme si vytvořili několik dobrých příležitostí, ale prováhali jsme zakončení, kdy soupeř střelu zablokoval nebo jsme byli zbrklí. Poté jsme podcenili dvě situace, kdy naši obránci nechali dopadnout balon a soupeř toho využil a svým důrazem se dostával k našemu vápnu a vytvořil si šanci, ři které nás podržel gólman Radimský. Po té jsme dobře odehráli velké množství defenzivních standardních situací. Tým ale dobře zareagoval a po pěkné kombinaci se dostal k odraženému míči Jan Havráneka střelou pod břevno poslal náš tým do vedení. Ve druhém poločase jsme hru nadále kontrovali, ale bohužel jsme při zakládání útoku udělali individuální technickou chybu při rozehrávce, kdy soupeř zakončil křižnou střelou a vyrovnal na 1:1.Poté hru oživil střídající Honig, který připravil několik dobrých pozic spoluhráčům, ale bohužel nás opět zradilo zakončení.Tak utkání dospělo opět do pokutových kopů, soupeř byl bohužel šťastnější."
Z pohledu soupeře:

Ani napočtvrté neokusili starší dorostenci Táborska hořkost porážky. Tentokrát o jejich vítězství ve vloženém středečním kole musely rozhodovat pokutové kopy. Rezerva Slavie byla v prvním poločase lepším týmem a ujala se vedení. Druhých pětačtyřicet minut byli lepší domácí a po zásluze vyrovnali. Do konce utkání už branka nepadla a v následném rozstřelu uspěli domácí v poměru 6:5.

Hodnocení utkání trenér FC MAS Táborsko Karlem Musilem: „Utkání se hrálo v úmorném počasí. Ze soupeře jsme měli zbytečný respekt, který se výrazně projevil v prvním poločase. Neměli jsme střed hřiště a museli jsme střídat Hrubého z důvodu zranění. O poločase přišla změna. Byli jsme agresivnější a přímočařejší. Škoda neproměněných šancí.“