oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
ČESKÉ BUDĚJOVICE / SCM SLOŽIŠTĚ - Jaro začalo na "Větrné hůrce" a bohužel prohrou.
Tak nám začalo jaro! A počasí nás nepotěšilo. A navíc nebylo samo. Za silného větru se hrál na umělce Sportovního centra mládeže v Českých Budějovicích náš první jarní mistrák. Nebudu se snažit spekulovat nad vlivem větrných poryvů na výkon našich borců a tak radši budu věřit, že dnešní zápas byl onen "pověstný rozehrávací" a že ve zbylých letošních ligových utkáních všichni uvidíme zápal a "hlavně to srdíčko". Soupeř nám dnes předvedl, že lépe je hrát jednoduše a nevymýšlet milion přihrávek bez výsledku. Vždyť jsme na ně měli! Stačilo dát víc gólů než soupeř. Kluci, i když to možná někdy nevypadá, my vám fandíme a držíme pěsti. Tak za týden se do soupeře obujeme a vyhrajem.
Slovo trenéra:

Branka: Navrátil
Sestava: Radimský (36. Pochylý) - Kotěra, Mareš, Straka, Douděra, -Schneider, Havránek, Cejnar, - Bílek (49. Samek), David (43. Navrátil), Bielesz (56. Uher)

Komentář trenéra Pavla Vyhnala: K prvnímu utkání jarní sezony jsme zavítali do tréninkového centra Českých Budějovic a za silného větru jsme mohli vidět ve všech směrech vyrovnané utkání. Držení míče, počet střel i počet standartních situací, vše bylo prakticky vyrovnané, domácí ovšem byli produktivnější. Soupeř vystřelil na naši branku sice až v 18. minutě, ale střela z dobrých 25 metrů skončila v síti. Druhou branku jsme inkasovali na začátku druhé půle, po zbytečné ztrátě na naši polovině. Snížení na rozdíl jedné branky se nám podařilo v 62. minutě střídajícím Navrátilem, který byl ze všech čtyř útočníků určitě nejnebezpečnějším. V 67. minutě jsme promarnili určitě největší šanci zápasu, když Mareš přestřelil branku z malého vápna. Do konce utkání se už nic nestalo a tak tři body zůstali v Budějkách.


 
 


NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one