oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
JINDŘICHŮV HRADEC / Vajgar - Po posledním utkání podzimu jsme podzimními mistry.
Naši borci zvítězili i v posledním utkání podzimní části žákovské ligy. V polovině sezóny máme tedy na kontě 12 vítězství a jednu prohru. Vzhledem k tomu, že jediným týmem se stejnou statistkou je Sparta, a vzhledem k tomu, že ve vzájemném utkání jsme byli úspěšnější, přezimujeme na 1. místě tabulky.
Slovo trenéra:

Branky Slavie: Mareš 4, Lauricella, Bielesz
Slavia: Radimský - Cejnar, Samek, Straka, Douděra - Lauricella (46. Stojka), Havránek (36. Navrátil), Bielesz (51. Vošta), - Stříbrský, Bílek (36. Krob), Mareš

Komentář trenéra Pavla Vyhnala: V posledním ligovém kole jsme zavítali na hřiště J.Hradce a hned na začátek nám domácí připravili nemilé překvapení. Hrálo se na hřišti s umělou travou, ovšem na šířku chybělo dobrých deset metrů. V celém zápase proto pohledných kombinačních akcí mnoho nebylo, spíše jsme viděli nespočet přerušení, autových vhazování, nedovolených zákroků. Domácím nelze upřít snahu, ale bylo pouze na našich hráčích, jak se vypořádají se soupeřem, ale hlavně s úzkým hřištěm. Z našeho mužstva bych vyzdvihl dnes Vojtu Mareše, který se zapsal do listiny střelců hned čtyřikrát. Po podzimní části jsme se Spartou na první příčce s lepším vzájemným zápasem, takže s umístěním určitě spokojenost, ale co se týče projevu, ale i výkonů hráčů, tak tady máme určitě rezervy, je stále na čem pracovat.
  NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU

Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one