oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
PRAHA / EDEN - Nepříjemná ztráta bodů, díky které se nám titul poněkud vzdaluje.
BRANKY: nikdo
Stále více se potvrzuje, že potřebujeme útočníky jako prase drbání. Bylo smutné sledovat, jak skoro všechny centry končí v náruči soupeřova brankáře. Navíc jsme větší soustavný tlak vytvořili až v závěru zápasu a to bylo pozdě. A tak protože naši borci žádný gól dát nedokázali a soupeřovi hráči naši branku neohrozili skončilo utkání bez gólů. Takže, zatímco náš soupeř se z bezbrankové remízy radoval, nám přinesla nepříjemné komplikace. Pokud totiž chceme v naší soutěži zvítězit a účastnit se tak v létě republikového turnaje, musíme čekat na zaváhání Sparty a Dynama.
Slovo trenéra:

Slavia:
Pochylý – Stojka (55. Krob), Schneidr, Straka, Douděra – Cejnar, Bielesz, Havránek – Lauricella, Mareš, Bílek (45.Samek)
Komentář trenéra Pavla Vyhnala: Mužstvo Benešova přijelo v nedělním dopoledni do Edenu s jednou jedinou taktikou, a to bránit na své půli v jedenácti lidech a vyrážet do příležitostných kontrů. Do žádného brejku jsme soupeře nepustili, ani jsme snad nezaznamenali jedinou střelu na naši branku. Zápas měl jednostranný průběh, ale bohužel opět jsme selhali v koncovce. Je až s podivem,jak naši útočníci řeší finální fázi! Co je platné, když máme hru pod kontrolou, ale ve finální fázi chybí jednoznačně kvalita!
 


NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one