oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
PRAHA / EDEN - Na Boží hod velikonoční zůstaly všechny body doma. Povedené standardky a "razítkování" soupeřovy branky.

Dnešní utkání vypadalo mnohem lépe než všechny zápasy minulý víkend. Zejména první čtvrthodninu bylo vidět, že kluci vstoupili do utkání s nasazením a s cílem soupeře porazit.  Hráčům hostí jsme nenechávali příliš mnoho prostoru a ti se jen zřídka dostávali na naši polovinu. Naší hlavní devizou v dnešním utkání byly standardní situace. Ve 22. minutě rozehrál přímý kop Lukáš Samek, našel Vojtu Mareše a ten skvělou tečí na přední tyč poprvé dnes skóroval. Ve druhém poločasu zahrával rohový kop David Bílek, který úžasně zatočil míč rovnou do brány soupeře a naprosto zaskočil soupeřova brankáře. A i třetí gól padl po "standartce". Tentokrát rozehrával přímý kop Lukáš Bielesz, míč poslal obloučkem před bránu a ten se po "biliárové" mezihře od Jirky Kroba doslal do soupeřovy svatyně. Co ovšem bylo k naštvání, to byl počet nastřelených tyčí. V této "disciplíně" dnes zvítězil s přehledem Vojta Mareš, což ovšem svědší o jeho střeleckém apetitu.

Slovo trenéra:
Branky: Mareš, Bílek, Krob
Sestava: Radimský – Douděra (44. Stojka), Schneider, Samek (62. Uher), Kotěra – Straka, Cejnar, Lauricella (47. Bielesz) – Navrátil (56. Krob), Mareš

Komentář trenéra Pavla Vyhnala: V nedělním dopoledni jsme přivítali souseda z Vršovic a mohli jsme vidět vršovické derby se vším všudy. V zápase nechybělo nasazení, vůle po vítězství, šance, tyče, břevna, ale i individuální chyby jednotlivců. V zápase jsme byli třikrát úspěšní ze standartních situací, ale měli jsme i kopec smůly, vždyť jen Mareš nastřelil tyče soupeřovy branky hned třikrát. I když nám chybí někteří stabilní hráči základní sestavy, tak toto utkání jsme nakonec zvládli dobře.
Slova trenéra Bohemky:
trenér Richtrmoc: Rozhodly standardní situace soupeře, kdy bráníme, včetně golmana, jako mimina (nedůraz, taktické chyby). Herně jsme ale nepropadli, některé pasáže byly koukatelné, bohužel se na šance velmi nadřeme a když už si je vypracujeme, tak máme problém s kvalitou zakončení. 

 

 

 


NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one