oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
PRAHA / EDEN - Mistrovské utkání po úspěšném přáteláku. Soupeř, se kterým jsme na letním turnaji remizovali. Celkem jednoznačný průběh.
Slovo trenéra:
Sestava : Radimský, Kotěra (42.Vošta), Cejnar, Straka, Douděra, Havránek (36.Mareš), Bielesz (36.Samek), Lauricella, Stříbrský (36.Navrátil), Sodoma (45.Stojka), Bílek (36.Krob)

Branky: Sodoma 2, Krob 2, Bílek 2, Stříbrský, Bielesz, Navrátil

Hodnocení : 

Zápas měl jednostranný průběh, není ani moc co hodnotit, ale o to více mě mrzí tři obdržené branky. Někdy si naši obránci počínají vyloženě naivně. Někteří střídající hráči, by se nad svým výkonem měli zamyslet!

Trenér soupeře:

Ve druhé minutě utkání jsme šli do vedení a drželi se soupeřem krok.To skončilo po čtvrthodině kdy jsme v rychlém sledu dvakrát inkasovali a během několika minut bylo skóre 6:1 pro slávisty.

Do druhé půle jsme se chtěli vyvarovat hrubých chyb a vstřelit soupeři další branku, ale hned v první minutě nevyšla malá domů a opět jsme inkasovali.Plusem bylo, že jsme se ještě dokázali dvakrát střelecky prosadit. Přesto porážka je hrozivá, ale hlavně vinou našich hrubých chyb v obranné činnosti.

(zdroj: stránky soupeře)

Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one