oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
PRAHA / EDEN - Konec dobrý, všecho dobré.
Jak už je v poslední době zvykem, opět jsme viděli dva rozdílné poločasy. Ovšem dnes byl lepší ten druhý. První půle se odehrávala v duchu bezzubého dobývání prachatické branky a množstvím nevyužitých rohových kopů. Soupeř urputně bránil a my jsme se gólově prosadit nemohli a nemohli. Proto se taky do přestávky skóre nezměnilo a zůstalo na stavu 0:0. Nevím, jak trenér během přestávky zapůsobil na naše hráče, ale hned z kraje druhé půle se nám podařilo dát první gól. A hlavně! Ve zbývajícím čase se na naši hru koukalo mnohem lépe, nehledě na další dvě branky, které jsme soupeři uštědřili. Takže se dá říct: "Konec dobrý, všechno dobré." a "Naděje na titul ještě žije." Stačí vyhrát zbylá tři utkání a doufat v zaváhání Sparty v zápasech s Prachaticemi nebo Budějovicemi.
Závěrem si neodpustím pochvalně se zmínit o výkonu hlavního rozhodčího Tereby. Způsob jeho vedení zápasu byl sympatický, respektive pedagogicky nekompromisní.
Slovo trenéra:

Branky Slavie:
Navrátil, Bílek, Bielesz
Slavia: Jaroš – Stojka, Schneider, Straka, Douděra – Uher (19. Bílek), Bielesz, Kotěra – Navrátil, Lauricella, Krob (49. Čermák)
Komentář trenéra Pavla Vyhnala: Soupeř přijel do Edenu s defenzivní taktikou a chtěl spoléhat na rychlé brejky. Svého nejnebezpečnějšího hráče postavil na stopera a tím nám to paradoxně ulehčil. Začali jsme dobývat soupeřovu branku a museli překonat někdy až deset bránících hráčů soupeře. Hrálo se na jednu branku a do přestávky jsme mohli registrovat až dvanáct rohových kopů, ovšem bez patřičného brankového vyjádření. O přestávce jsme nabádali hráče k většímu důrazu a hlavně k trpělivosti. Ve druhém poločase jsme z řady šancí byli třikrát úspěšní a po zásluze jsme vyhráli.
 


NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one