oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
HRADEC KRÁLOVÉ / SCM BAVLNA - Poslední podzimní mistrák. Po 80 minutách remíza, díky penaltám bonusový bod.
Pohledem trenéra:

Branky Slavie: 42.a 52. Stříbrský, 69. Lauricella

Penaltový rozstřel: 4:5

Sestava Slavie: Radimský, Schneider, Beňo, Mareš, Kotěra, Bielesz, Havránek, Cejnar, Petrák (60. Suk), Lauricella, Stříbrský
Komentář asistenta trenéra Martina Hladíka:
Do posledního zápasu podzimní části sezony jsme nevstoupili nejlépe, když jsme již v 6. minutě prohrávali 0:1. Po zbytek poločasu jsme však byli lepším a fotbalovějším týmem. Díky územní převaze jsme si vypracovali několik dobrých příležitostí, které jsme však k vyrovnání nedotáhli. Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně, když vyrovnal Stříbrský. Bohužel jsme hned z rozehrávky soupeře inkasovali a museli tak zase dotahovat, což se nám po brance Stříbrského opět podařilo a dokonce jsme šli i do vedení, když opět střelu aktivně hrajícího Stříbrského dorazil do prázdné branky Lauricella. Bohužel jsme však vedení neudrželi, když jsme v závěru zápasu inkasovali branku z přímého kopu. Kluky bychom chtěli pochválit za příkladnou bojovnost, nasazení a fotbalovost, o kterou se především v první půli úspěšně snažili.
Pohledem soupeře:

Hodnocení - Aleš Majer, trenér:
Zápas měl zajímavý průběh, po našem výborném vstupu a vstřelené brance převzala iniciativu Slavia a až do vyrovnání byla lepším týmem. Pak to bylo nahoru dolů, v závěru jsme měli při vyrovnávající brance štěstí, které nám však chybělo v několika předchozích momentech (břevno a tyč). Hráči Slavie byli individuálně na vyšší technické úrovni než my, lépe zvládali kombinaci i postupný útok. My jsme byli velmi schopní ve finální fázi, ale kombinačně jsme konkurovat nedokázali. V defenzivě jsme dnes byli velmi nekompaktní.

  


NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one