oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
PLZEŇ / LUČNÍ - První prohra v letošní sezóně.
Pohledem trenéra:

Branka Slavie:
Cejnar
Sestava Slavie: Radimský – Schneider (60. Stojka), Straka, Mareš, Bílek (41. Kotěra) – Beňo, Havránek (41. Cejnar), Bielesz (53. Douděra) – Stříbrský, Lauricella, Suk (41. Petrák)
Hodnocení trenéra Petra Karocha: Soupeř byl po všech stránkách lepší a výše porážky je ještě milosrdná. Inkasovali jsme sice po individuálních chybách našich obránců, ale Plzeň měla brankových situací mnohem více. Soupeř nás přehrával fyzicky v osobních soubojích a byl mnohem přesnější a nápaditější v práci s míčem.

Pohledem soupeře:

Nejmladší dorostenci se ve svém zápase se Slavií Praha činili. S postupem času jejich výkon gradoval a soupeř zaznamenal čestný úspěch až ve chvíli, kdy viktoriáni vedli o tři branky.
Do utkání stoupili Západočeši pasivněji než soupeř, který si díky tlaku v blízkosti pokutového území vytvořil dobrou střeleckou příležitost, kterou však neproměnil. Tato akce přiměla domácí k větší aktivitě a pozornosti, což v dalším průběhu utkání bylo vidět. Viktoriáni začali soupeře přehrávat a vytvářet si zajímavé příležitosti. Zejména dostatečný tlak na míč po ztrátě nutil hráče Slavie k chybám. V přechodové a předfinální fázi měli Plzeňané kontrolu a dostatečnou kvalitu na vytvoření si několika slibných příležitostí, někdy ale i ty nejvyloženější nedokázali proměnit. V prvním poločase se prosadili Řezáč a Vilček, kteří určili poločasový výsledek.
Do druhé půle vstoupili domácí aktivně a navázali na hru z prvního poločasu. Po třetím gólu se ale do jejich hry začala vkrádat lehkovážnost, což dalo soupeři možnost korigovat po pěkné akci výsledek. „Je škoda, že jsme nedokázali udržet přístup k utkání až do závěru a dohrát utkání bez inkasované branky,“ mrzí trenéra Martina Kastnera.
„Soupeře jsme během utkání nepustili do vážnějšího tlaku a nedovolili jsme, aby si vytvořil více příležitostí. V našem výkonu se musíme zaměřit na finální fázi, ve které je naše procento úspěšnosti v proměňování šancí stále nízké. Hráče musíme za předvedený výkon pochválit, ale je důležité, aby nepřestali pracovat a připravili se na nedělní utkání s Hradcem, který je v prozatímní tabulce lídrem,“ pokračuje Kastner.


 


NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one