oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
PRAHA / XAVEROV - Po slibném začátku nemilá prohra.
 
Pohledem trenéra:

Branka Slavie: Bielesz

Sestava: Radimský – Schneider, Straka, Mareš (75. Plucha), Kotěra (55. Bílek) – Beňo, Cejnar (60. Havránek), Bielesz – Stříbrský (60. Douděra), Sodoma (61. Stojka), Petrák (41. Suk)
Komentář trenéra Petra Karocha: Tentokrát jsme začali zápas lépe než soupeř a vynutili si svoji aktivitou i fotbalovými akcemi převahu i brankové příležitosti. Do vedení však šla po naší chybné rozehrávce od obrany Dukla. Vyrovnat se podařilo pěknou střelou z vápna L. Bieleszovi. Konečný stav zápasu však stanovil soupeř, který opět využil naší chyby v obraně při odvracení dlouhé přihrávky. Druhý poločas byl vyrovnaný a žádné družstvo si nevypracovalo trvalou převahu, která by vedla ke vstřelení dalších branek. Po slibném začátku a chybách při defenzivě porážka mrzí, ale soupeř špatný rozhodně nebyl.
Pohledem soupeře:

Branky: 7. Kott (Janko), 32. Janko (Bažo, Kubů).
Sestava: Pakeš – Hamborský, Kubů, Mašek, Lukeš – Kott, Bělíček, Štědrý (50. Palivec) – Bažo (61. Sejkora), Janko, Šolaja (50. Bell).
 
O něco aktivnější byli v úvodu Slavisté, kteří nastřelili v páté minutě tyč. My jsme byli o dvě minuty později přesnější, když nás po narážečce s Jankem poslal do vedení Kott. Slavia znovu zahrozila v 10. minutě z rohového kopu. Zblízka však jeden z domácích hráčů minul. Vyrovnání tak přišlo až ve 26. minutě po pěkné střele z dálky. Do vedení jsme šli ve 32. minutě. Dlouhý pas za obranu Bažo přistavil Jankovi, který prostřelil domácího brankáře. Do poločasu jsme mohli ještě náskok zvýšit, Bělíčkovu střelu však vytáhl brankář domácích na roh. Ve druhém poločasu jsme byli nebezpečnější a až na jednu šanci Slavie, při které nás podržel brankář Pakeš jsme si vytvořili více příležitostí. Janko z otočky, Kott po samostatném nájezdu ani Mašek hlavou však gól nedali, i tak si odvážíme z Horních Počernic zasloužené vítězství.
 
Tomáš Kulvajt: „Proti silnému soupeři se nám konečně podařilo skloubit kvalitu hry, která byla odměněna i vítězstvím. Po vyrovnaném první poločasu jsme byli v tom druhém nebezpečnější a mohli přidat další branky. Velké odhodlání, pracovitost a týmovost, podpořená přesností v rozhodujících momentech zápasu kluky dovedla k zaslouženému vítězství a odměnila je za úsilí, se kterým se snaží pracovat v každém tréninku.“

  


NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one