oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
PRAHA / EDEN - První jarní vítězství....jen tak dál.
Slova trenéra:
Branky Slavie: Lauricella, Beňo a Navrátil

Sestava: Radimský – Stojka, Straka, Mareš, Bílek (50. Kotěra) – Beňo, Schneider (60. Douděra), Bielesz – Navrátil (68. Plucha), Lauricella, Stříbrský (40. Suk)
Komentář trenéra Petra Karocha: Do zápasu aktivněji vstoupil náš soupeř. Dobře napadal a vyhrával osobní souboje. Soupeřova snaha vyústila v desáté minutě v branku. Do poločasu jsme vyrovnali hru i skóre. Druhý poločas byl z naší strany aktivnější a předvedli jsme i pár fotbalových akcí, z nichž se podařilo vstřelit branky. Celkově však fotbalových momentů mnoho nebylo a převládal boj a nečisté souboje.
Očima soupeře:

Liberec: Franc - Khun (55´ Barac), Všechovský, Lábek, Pánek - Drahoš (74´ Drahovzal), Mizera, Naštický (74´ Dědeček), Resl - Vébr, Gembický (67´ Syrovátka)
Branky: 10´ Vébr
ŽK: Resl

Komentář
1.poločas: Začali jsme dobře, napadali jsme vysoko. Po jednom takovém presinku Vébr vybojoval míč a samostatnou akcí skóroval (0:1). Ve 22´ soupeř vyrovnal po prohraném souboji na polovině hřiště a brejkové situaci a do kabin se šlo za stavu 1:1.

2.poločas: Po změně stran nás domácí dvěma góly po sobě zlomili, přesto jsme utkání mohli ještě zdramatizovat, když Barac sám před gólmanem nastřelil tyč, míč se odrazil k Dědečkovi, který z malého vápna ani nezakončil. Konečný stav utkání 3:1.


 

NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one