oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
PRAHA / EDEN - "Vymodlená" výhra nad Mladou Boleslaví. Opět se projevili naše nedostatky.
Pohledem fanouška:
Díky deštivému počasí o víkendu se i další domácí utkání odehrálo na umělce v Edenu. Přestože jsme měli za soupeře tým ze dna tabulky, průběh zápasu to nenaznačoval. Naši hráči se ne a ne dostat k zakončení. Kombinace byla těžkopádná, přihrávky neměly potřebnou razanci a navíc jich šlo jen málo po zemi. Soupeř se sice za první poločas k naší brance příliš nepřiblížil, ale i my jsme soupeřova brankáře ohrozili jen zřídka. Za zmínku stojí snad jen pumelice Vojty Mareše z 30 metrů.
 
Po přestávce jsme se začali dostávat do šancí a mohli jsme skórovat, nebýt těch hlav dole. A tak se nám ulevilo až v 67 minutě, kdy po centru Hóni zamířil přesně hlavou Dominik Suk. Po vstřeleném gólu se stal zápas poněkud nervózním, soupeř toužil srovnat skóre a poněkud přitvrdil v osobních soubojích. Ale protože se hráčům Boleslavi přece jen nepodařilo vstřelit gól, zůstali nám všechny body a prozatím plný bodový zisk v soutěži.
Pohledem trenéra:
Branka: 66. Suk

Sestava Slavie: Pochylý, Schneider, Mareš, Straka, Bílek (41. Kotěra), Beňo, Havránek, Bielesz (41. Cejnar), Stříbrský (78. Mruvčinský), Laurricella (41. Suk), Petrák (60. Stojka)
Komentář asistenta trenéra Martina Hladíka: Bohužel bylo v tomto zápase k vidění více soubojů a faulů než vydařených fotbalových akcí. Po celý zápas byl k vidění tuhý boj s řadou nepřesností a akcí, které by potěšily oko diváka, bylo opravdu málo. Přesto jsme si během zápasu vytvořili více šancí než soupeř a po krásném centru Havránka rozhodl zápas v 66. minutě v náš prospěch Suk.

  NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one