oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                

PRAHA / XAVEROV - První body v dorostenecké soutěži. Ovšem s notnou dávkou štěstí a jistotou za zády.
Z pohledu fanouška:
V tomto utkání jsme měli opravdu "trochu toho štěstíčka". A pro nás fanoušky to byly nervy až do samotného konce. Musíme objektivně uznat, že soupeř měl během celého zápasu určitě víc a nebezpečnějších šancí než naši hráči. Nám pomohlo jen to, že soupeřovy útočníci neměli přesnou mušku a že v naší bráně stál bezchybný Deny. Z mého laického pohledu byl z naší strany určitě lepší poločas druhý, ve kterém jsme soupeře víc tlačili, ale hlavně, ve kterém Stříbro správně nastavil hlavu. Jako fandové musíme soupeřům poděkovat za pohledný fotbal, našim klukům za snahu až do konce a tomu nahoře za náklonnost. Jo, a pana rozhodčího pokárat za nepřesné či chybějící rozhodnutí.

Pohled trenérů:
Branka Slavie: 77. Stříbrský
Sestava Slavie: Radimský, Schneider, Straka, Mareš, Kotěra (40. Bílek), Cejnar, Beňo, Bielesz (40. Petrák), Stříbrský, Lauricella, Navrátil (40. Suk)

Komentář asistenta trenéra Martina Hladíka: „Do prvního mistrovského zápasu roku vstoupil aktivněji soupeř velkou šancí, kterou však neproměnil. Nám se podařilo vzápětí odpovědět dvěma velkými šancemi, které jsme však také nevyužili. Po celý zápas se nám nedařila kombinační hra a brzdila nás řada nepřesností a nevynucených chyb. Přesto jsme si dokázali vypracovat několik slibných příležitostí, které jsme však neproměnili. Řadu šancí ke skórování měl i náš soupeř, které však často ztroskotaly na výborně chytajícím Radimském. Na konci vyrovnaného bojovného zápasu s šancemi na obou stranách se štěstí nakonec přiklonilo na naši stranu, když po krásném centru rozhodl hlavou Stříbrský."
 

  

NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one