oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
PRAHA / EDEN - Anglický týden se nám nevyvedl. Plzeňské prokletí pokračuje. Ztratili jsme další body.
Z pohledu soupeře:

Hráči celku U16 se s rozmary počasí vyrovnali a svého soupeře dokázali přehrát. Díky třem vstřeleným gólům si ze Slavie odvezli plný počet bodů.

Předehrávaný zápas s pražskou Slávií byl velice ovlivněn povětrnostními podmínkami. Tempo utkání a hra se jevily velice nestandardně, neboť silný vítr a nepříjemný déšť nutily hráče k zjednodušování hry ve všech fázích. Jelikož Slavia je kvalitní v napadání, nebylo možné bezpečně kombinovat v rozehrávce. A tak většinu útoků zakládali viktoriáni dlouhou přihrávkou. Pozitivní bylo, že hráči Plzně obstáli v osobních soubojích a dobře reagovali na odražené míče. Ve středu hřiště v prvním poločase Slávii přehráli a dokázali svou převahu přetavit ve vedoucí gól.

Ve druhém poločase se hra příliš nezměnila a Viktorii znovu vyšlo několik situací, ze kterých její hráči dokázali dvakrát skórovat. I Slavia ale výrazně ožila a začala se prosazovat. Především v úplném závěru měla tři dobré příležitosti, ze kterých dokázala vytěžit jednu branku. Závěr utkání se dohrával příliš hekticky a Plzeňané nechali soupeře utkání zdramatizovat.

„V tomto utkání lze hráče pochválit za přizpůsobivost a nasazení,“ hodnotí trenér Martin Kastner.


 


NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one