oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
HRADEC KRÁLOVÉ / BAVLNA - Zápas na mokré trávě bez vyložených šancí. Útočníci se nedostali k zakončení. Soupeř využil standardní situaci.
Z pohledu trenéra:

Sestava: Pochylý, Cejnar (77. Douděra), Straka, Beňo, Bílek (68. Stojka), Havránek, Bielesz, Hönig, Stříbrský (74. Plucha), Sodoma, Suk (59. Petrák)

Komentář trenéra Miroslava Jíry: Sobotní zápas v areálu Bavlna s Hradcem Králové můžeme zařadit do kategorie top zápasů. Hrál se skvělý, rychlý, dynamický fotbal se snahou o rychlou přechodovou fázi obou týmů. Hra měla tempo a kvalitu. Do zápasu jsme vstoupili výborně a hned na začátku utkání jsme si vypracovali 2 velké šance, bohužel jsme zakončení nezvládli dobře. Soupeře jsme první poločas přestříleli v poměru 7:3 pro nás, ale bohužel jsme v koncovce selhali. Největší šanci měl útočník Suk, který bohužel hlavou orazítkoval břevno hradecké branky. Domácí za celý první poločas nevystřelili ani jednou na naši branku (pálili pouze vedle) a byl to důsledek skvělého bránění celého týmu, který byl velmi kompaktní, přestože nám chyběla řada hráčů a řada hráčů v zápase hrála na jiných postech. Byla velká škoda, že jsme z povedeného poločasu nevstřelili branku.
Ve druhém poločase se však zlepšila hra domácího týmu a my jsme domácí dostávali postupně na koně velkým množstvím individuálních chyb v rozehrávce. V záloze jsme již tolik nepracovali a soupeř začal být nebezpečnější. Vše vyústilo v 56. minutě, kdy jsme hloupě faulovali kolem pokutového území, a Hradec se po standardní situaci dostal do vedení. V závěru zápasu jsme však domácí dostali pod tlak a útočník Sodoma měl dvě dobré příležitosti ke vstřelení branky, bohužel v zakončení selhal.
Za způsob hry především v prvním poločase však musím kluky pochválit a jsem rád, že mi kluci ukázali i postovou zastupitelnost, která se jim může v budoucnu i hodit. Přesto mě strašně mrzí naše nekvalitní zakončení v řadě šancí a hloupý faul před obdrženou brankou. Stejně tak nedůslednost hráčů v pohlídání hráče soupeře při obranné standardní situaci.
Celkově jsem ale rád, že se hrál oboustranně skvělý a dynamický fotbal, ke kterému přispěla obě mužstva. Domácím gratuluji k vítězství. Věřím, že se v dalším zápase výrazně zlepšíme především v zakončení našich pěkných akcí. Kvalitní individuální výkony předvedli především Sodoma a Hönig.
Z pohledu soupeře:

Branka a (asistence): 57´Zeman (Locker)

Sestava: Jech - Bičiště, Zeman, Locker, Kadlec - Brůža (75´Prouza), Soukeník - Kocour, Doležal (70 ´Kusyn), Vencl - Šípek
Komentář, Aleš Šubrt: Utkání s SK Slavia Praha jsme zvládli. První poločas byl vyrovnaný a skončil 0:0. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem a vítěznou branku vstřelil hlavou Jan Zeman po útočné standardní situaci. Chválím všechny hráče za předvedený výkon.

  

NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one