oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
PLZEŇ / LUČNÍ - 
Z pohledu trenéra:
Komentář trenéra Miroslava Jíry: Venkovní zápas v Plzni jsme začali nekoncentrovaně a hned od čtvrté minuty jsme prohrávali po brance Graiciara. Reakce mužstva však byla ukázková a díky dvěma brankám Suka jsme vývoj zápasu otočili. Na obě branky přihrál skvěle hrající Stříbrský. Tak skončil i první poločas.
Ve druhém poločase jsme po rohovém kopu Petráka zásluhou hlavičky Sodomy trefili bohužel jen konstrukci plzeňské branky. V 54. minutě šel sám do vápna soupeře útočník Stříbrský a místo odpískání penalty k údivu všech udělil hlavní rozhodčí Stříbrskému žlutou kartu za údajné filmování. Penalta se nepískala ani po ruce hráče Plzně ve vápně a ani po faulu na útočníka Sodomu, který byl trefen do tváře hráčem soupeře. Bohužel jsme nakonec neuhlídali ve vápně útočníka Graiciara, který šest minut před koncem srovnal hlavou na konečných 2:2. 
V penaltách byli úspěšnější domácí, kteří tak získali v tomto zápase 2 body. Zápas měl kvalitu i dobré tempo a nás může mrzet, že jsme dobře rozehraný zápas nedotáhli do vítězného konce. Nicméně na výkon týmu jsem pyšný a nemáme se za co stydět.

  

NÁSLEDUJE CHVILKA S REKLAMOU

Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one