oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                Z pohledu soupeře:

Po nepříliš povedené přípravě (2 výhry a 5 porážek) nás při brzkém začátku jarní části soutěže čekal lídr tabulky.
Úvod zápasu byl vyrovnaný a na stranu hostů se mističky vah začaly naklánět díky standartním situacím, když již ta první v 10.min skončila vedoucí
brankou - 0:1. Ta druhá v 15.min naštěstí pouze na tyči a to byl tak trochu zlomový okamžik utkání. Dalším důležitým prvkem bylo, že jsme napadání rozehrávky soupeře vysunuli o hodně výš k soupeřově brance, tím jsme vyrovnali nejen hru, ale i držení míče a začali jsme vytvářet střelecké příležitosti.
Vyrovnání přišlo ve 29.min, když Linhart vrátil odražený míč do vápna a Hiller hlavou dal naši první jarní branku - 1:1. Ve 35.min pak tentýž hráč postupoval sám na branku, ale brankáře nepřekonal.
Druhá půle byla z naší strany ještě lepší, byli jsme aktivnější soupeře, měli několik hodně vyložených šancí na vstřelení vedoucí branky, ale ujala se až v 70.min  akce Kopeckého s Vašulínem, když posledně jmenovaný hlavou překonal jak ležícího brankáře, tak i dva obránce zaskakující na brankové čáře.   
Zbylý čas jsme odehráli stejně aktivně a ještě mohli vedení navýšit, což se již nepovedlo. Důležité však bylo, že jsme soupeře nepustili do žádného nebezpečného zakončení a mohli se radovat z překvapivých tří bodů a získat trochu sebevědomí před dalšími zápasy. 
 
Trenéři: Překvapivý zisk tří bodů proti lídrovi vzešel z naší aktivní hry, eliminace silných prvků hry soupeře a hlavně minimalizace vlastních individuálních chyb a konečně také slušné organizace defenzivní části našeho týmového výkonu. Do dalších utkání je z čeho vycházet , ale jestli naše výkonnost bude mít stoupající nebo alespoň konstantní charakter ukáží až další kola, když hned o víkendu hostíme další tým z čela tabulky FK Jablonec. 
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one