oficiální stránky fanoušků

TEAMU18.jpg
                                        naše tituly:                
Utkání hodnotil trenér Michal Petrouš:
„V úvodu utkaní nás provázelo velké množství technicko-taktických chyb. Po jedné takové jsme inkasovali v úvodu utkání branku, kdy jsme se dopustili chybného defenzivního postavení v obranné čtyřce, ze kterého se soupeř z jednoduchého diagonálního balonu dostal do samostatného úniku, který křížnou střelou dokázal proměnit a dostat se tak do vedení 1:0.

Po obdržené brance se tým dokázal zvednout a postupem času začal získávat herní převahu, kterou korunoval vyrovnávací brankou, kterou vstřelil po pěkné individuální akci Michala Douděry a jeho následné nezištné přihrávce Jan Kotěra, který hlavou dokázal usměrnit míč z bezprostřední blízkosti do soupeřovy branky.
Do druhého poločasu jsme opět vstoupili velice aktivně, kdy jsme dobře kombinovali a po vydařené kolmé přihrávce Jana Peka do pokutového území a náběhu za obranou linii Michala Douděry, kdy si po centru našel odražený míč Tomáš Čvančaru, ten pohotovým zakončením dostal náš tým do vedení.
Nadále jsme si vytvářeli slibné střelecké možnosti, které jsme bohužel vlastní nerozhodností nedokázali zužitkovat. Po té se dostal ke slovu opět Michal Douděra, kdy posadil přímý volný kop přesně na hlavu Libora Drozdy,který hlavou zvýšil na 3:1.

Velmi dobrým výkonem se též prezentoval střídající Tadeáš Michovský, který zužitkoval svojí rychlost a předvedl několik velmi dobrých útočných výpadů, kdy z jedné takové akce padla čtvrtá branka po vynikající přihrávce, když zakončoval z malého pokutového území Nedžad Zinhasovič.
 
Ztrátou koncentrace v samotném závěru jsme soupeři dovolili snížit na konečných 2:4.
 
Velmi pozitivně vnímám fakt, že se v základní sestavě objevilo šest hráčů ročníku 2000 a další tři nastoupili v průběhu druhého poločasu,  což je další velmi důležitý krok směrem k výchově a rozvoji naší talentované mládeže."
Z pohledu soupeře:

Po dvou vítězstvích přišlo vystřízlivění. Rezerva Slavie je sice v tabulce vysoko nad námi, ale určitě to byl hratelný soupeř. Navíc už v 7. minutě Bužík otevřel skore zápasu a vedli jsme 1:0. Bohužel přišlo uspokojení a soupeř nás čtyřmi góly ztrestal. Trenér Karel Ledvinka byl po zápase hodně kritický: „Komentář k tomuto mistrovského utkání rozhodně nebude tak pozitivní, jako dva předcházející. Vede nás k tomu dvojice faktorů.

1. narazili jsme na soupeře z tzv. silné pětky. Přesto, že Slavia nastoupila s hráči v průměru o rok mladšími
2. podlehli jsme vlastní mentalitě, kdy nejsme schopní odehrát tento typ utkání jako rovný s rovným a v důsledku toho jsme totálně herně zkolabovali.
Celý týdenní tréninkový proces napovídal, že není něco v pořádku, hráči působili v trénincích nesoustředěně až nervózně, bez nutného nasazení a především bez nezbytné pokory, podle výroku: „nám se nic stát nemůže.”
A stalo se. 
Mnohokrát zmíněné týmové pojetí, úspěšnost a radost jsme zapomněli neznámo kde.
Pochopitelně jsme do utkání na domácí hřišti vstoupili aktivně a vstřelili úvodní branku. Tím však náš výčet pozitiv pro vývoj utkání bohužel skončil. Hráči ve svých hlavách přepnuli do modu pasivní rezistence. Jediný z nich, který zaslouží zmínku, je Pavel Nerad, který byl jediným konkurenceschopným hráčem. 
Z hodnocení jednoznačně vyplývá závěr, že se musíme z tohoto nezdaru poučit a pracovat s hráči především v oblasti psychologie a mentality a zároveň nedopustit, aby kdokoli narušoval naši společnou práci.”
Nejbližší zápas
FK Teplice
1.liga st.dorostu
úterý 15.8. 11:00
venku
Tipovačka

TEPLICE vs SLAVIA

remíza (0)

Narozeniny

 

13.3.   

 

Tréninky / změny oproti rozpisu

NIC
 

Nejbližší turnaj

Upozornění na IT akce
  • sezóna 2014/2015 přesunuta do archívu
 

 
TOPlist
WEBMÁSTR:
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one